Gıda ürünlerinde mineral yağ izleri

Ferrero, ürünlerinin tüketicileri için güvenli olduğunu garanti eder. Bu ürünler, satışa sunuldukları ülkelerin mevcut gıda güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmelikleri tarafından belirlenmiş şartlara tamamıyla uygun ve çoğu kez ise yasal zorunlulukları aşan standartlarda üretilmektedir.

Yakın zamanda gündeme gelmiş olan gıda ürünleri içindeki madeni yağ bileşenleri konusu, ilgili makamlarca ve gıda sanayisince yıllardır bilinen bir meseledir. Ancak, henüz bu konuda spesifik bir gıda güvenliği mevzuatı bulunmamaktadır. Bu sorun neredeyse bütün gıda maddelerindeki paketleme konusunu ilgilendirmektedir. Öyle ki, çok küçük oranlarda olsa bile, eser miktarda madeni yağ bileşenlerine çevre koşullarında hemen her yerde rast gelinmektedir.

Ferrero ürünlerinde kullanılan tüm paketler, gıda maddeleriyle temas edecek malzemeleri düzenleyen kanunlara tamamıyla uygundur. Bununla birlikte, Ferrero sürekli gelişim ve yenilik geleneğine bağlı olarak, 2013 yılından bu yana, tüketicilerine en iyi kaliteyi sunmak taahhüdünü garanti etmek amacıyla kullandığı tüm paketleme malzemelerini yeniden gözden geçirmek üzere bir süreç başlatmıştır.

Kinder ailesi olarak,

sitemiz aracılığıyla size ve ailenize daha yakın olmak istiyoruz. Ancak çocuklarınızın siteye sizin izninizle giriş yaptığından emin olmak isteriz.

Bu nedenle, lütfen aşağıdaki alana doğum tarihi bilgilerinizi girebilir misiniz?

Siteyi görüntülemeye devam edebilmek için, 12 yaşından büyük ya da ebeveyn gözetiminde olmanız gerekmektedir.

Lütfen geçerli bir doğum tarihi giriniz.