Wild Ring

Engelleri aşmak için kendinizi bir kurt, penguen, fok balığı veya heybetli bir kutup ayısına dönüştürün. Kar Prensesi kaçırıldı ve onu kurtarabilecek, Buz Krallık'a tekrar barış getirebilecek olan tek kişi Eddie.

Flying Parapets

Küçük, mavi, kırmızı ve siyah kediler ile köpekler, gökyüzünden yağıyor. Neyse ki; çocuğunuz, renkli paraşütler fırlatan bir topu kullanarak onlara yardım etmeye hazır.

Finger Crayon

Gün yüzüne çıkmayı bekleyen çok fazla fotoğraf var. Küçük hileci noktalar, renklerin düşmanları, onu durdurmak için her yolu deneyecek. Neyse ki; onları zararsız noktalara döndüren ve yok eden bir numara var.

Space Mission

Evrendeki en eğlenceli ekiple, istediğiniz yerde oynayın. Uzay Görevi Uygulamasını indirin ve Uzay Akademisi'ndeki eğitimleri sırasında karakterlerin başından geçen maceralarla birlikte 7 farklı oyunun tadını çıkarın.

Polar Sitter

Anneler yemek depolarken, Kutup ayısı yavruları açık bir yuvada tutulmaktadır. Çocuğun görevi, yavruların mutlu olmalarını ve günlük görevlerini yerine getirmelerini sağlamak.

Trendy Dolls

Rock grubunuz, bir konser ve moda gösterisini yeni bitirmiş durumda. Tatil vakti nihayet geldi ve arkadaşlarınız olan Havalı kızlar, ülkelerinin güzelliklerini tanıtmak için sizleri ağırlamayı bekliyor!

Natoons Adventures

Nefes kesen bir maceraya atılın ve Kuzey Kutbu'nu keşfedin. İnteraktif sinema bağlantılı oyunlar, ilginç gerçekler ve "Doğa Dostu diploması" elde etme şansı!

Formula Sprinty

Hoş geldiniz yarış tutkunları! Heyecan verici yeni bir Formula Sprinty sezonunun başlamasını bekliyoruz! Yarış arabaları hazır, yollar boş, yarışın başlaması için her şey hazır.

Kinder ailesi olarak,

sitemiz aracılığıyla size ve ailenize daha yakın olmak istiyoruz. Ancak çocuklarınızın siteye sizin izninizle giriş yaptığından emin olmak isteriz.

Bu nedenle, lütfen aşağıdaki alana doğum tarihi bilgilerinizi girebilir misiniz?

Siteyi görüntülemeye devam edebilmek için, 12 yaşından büyük ya da ebeveyn gözetiminde olmanız gerekmektedir.

Lütfen geçerli bir doğum tarihi giriniz.